Nie żyje Chris Cornell, wokalista Soundgarden

aktualizacja: 18.05.2017, 10:20
Foto: PAP/EPA

W wieku 52 lat zmarł wokalista zespołu Soundgarden Chris Cornell

REDAKCJA POLECA
18.05.2017
Chris Cornell nie żyje. Jest już razem z Kurtem Cobainem
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Informację o śmierci artysty potwierdził jego agent Brian Bumbery. 

W specjalnym oświadczeniu przekazał, że śmierć Cornella była "niespodziewana". Do zdarzenia doszło w Detroit. Przyczyna zgonu nie jest jeszcze znana, lekarze przeprowadzą w tym celu badania.

Chris Cornell zdobył międzynarodową sławę jako wokalista zespołu Soundgarden. Zdaniem krytyków ich płyty "Badmotorfinger" i "Superunknown" były jednymi z najlepszych w historii. Po rozpadzie grupy był wokalistą Audioslave. Zespół Soundgarden reaktywował się w 2010 roku. Czytaj więcej 

Cornell znalazł się na 4. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE