Latem też można się dokształcać

aktualizacja: 15.07.2017, 13:09
Foto: 123RF

Kto ma w wakacje trochę więcej wolnego czasu niż zwykle, może pogłębić swoją wiedzę o inwestowaniu na giełdzie. Szkoleń nie brakuje, większość z nich jest łatwo dostępna i często bezpłatna.

– Rocznie organizujemy ok. 300 szkoleń i konferencji w różnej formie i o zróżnicowanej tematyce. Prawie wszystkie mają charakter otwarty. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zarezerwować miejsce na wybranym spotkaniu – mówi Sebastian Zadora, dyrektor wydziału sprzedaży instrumentów finansowych DM BOŚ.

Większość przeprowadzanych obecnie szkoleń odbywa się w formie online. Na przykład w najbliższym czasie w DM BOŚ można wziąć udział w szkoleniu „Psychologiczne pułapki inwestowania" (odbędzie się 19 lipca). Natomiast zwolennicy analizy technicznej mogą zapisać się na „Przegląd skutecznych formacji świecowych" (18 lipca). Oba szkolenia będą dostępne w internecie.

Artykuł dostępny w ramach oferty cyfrowej "Rzeczpospolitej"

Chcesz czytać więcej?
Zamów subskrypcję i czytaj bez ograniczeń!

  • E-wydanie "Rzeczpospolitej"
  • Aplikacja na smartfon i tablet
  • Dostęp do: Wydarzeń, Ekonomii, Prawa, Plusa Minusa w serwisie www.rp.pl
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE