Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Media

Bugała grozi sšdem za podważanie jej kompetencji

materiały prasowe/TVP Info
Ewa Bugała, była dziennikarka TVP Info, a obecnie dyrektor ds. komunikacji i rzeczniczka PKN Orlen, grozi pozwami tym wszystkim, którzy podważajš jej kompetencje.

Bugała, która odeszła z TVP Info i od dwóch dni pracuje w Orlenie, zareagowała na kpišce reakcje internautów, komentujšcych jej nowa posadę.

"W zwišzku z falš nieprawdziwych informacji na mój temat kieruję do mojego biogramu na oficjalnej stronie PKN_ORLEN. Działania majšce na celu podważenie moich kompetencji i wizerunku spotkajš się z odpowiedniš reakcjš naszych prawników" - napisała na Twitterze.

Zmiana pracy dziennikarki spotkała się z ironicznymi komentarzami. Bugała została nazwana "nowym Misiewiczem", a nowš funkcję miała zawdzięczać wyjštkowo pochlebnymi dla PiS materiałom, które przygotowywała dla TVP Info. Zarzucano jej wówczas skrajny brak obiektywizmu i stronniczoœć.

Nowe stanowisko Bugały komentowali kšœliwie nawet dziennikarze prawej strony sceny politycznej.

"Gdzie tu skandal?"

Znalazły się jednak głosy życzliwe dziennikarce.

Bugała łagodzi

GroŸbę skierowania spraw do sadu dziennikarka szybko próbuje łagodzić. Niespełna 3 godziny po postraszeniu prawnikami Orlenu Bugała przyznaje, że jej wpis był "zbyt mocny".

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL