Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Media

Bartłomiej Misiewicz z programem w TV Republika?

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Jeszcze w tym roku na antenie TV Republika może zadebiutować program o tematyce obronnej, którego prowadzšcym ma być były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz.

O tym, że Misiewicz, po rozstaniu się z MON i odejœciu z PiS-u, może pojawić się w TV Republice mówiło się już w maju. Teraz, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, wiceprezes TV Republika Tomasz Sakiewicz wyjaœnia, że "program jest cały czas przygotowywany". Dodaje, że Misiewicz "ma ogromnš wiedzę, jeœli chodzi o sprawy bezpieczeństwa i jako dziennikarze chcemy go do tego wykorzystać".

Sakiewicz nie zdradza kiedy program zadebiutuje na antenie stacji. - Uzależniamy to również od takich czynników jak dopracowanie oprawy formatu, dobór godziny emisji, goœci, wydawców - wyjaœnia.

Misiewicz rozstał się z MON i PiS po publikacjach medialnych, zarzucajšcych mu m.in. że zastępujšc ministra odbiera honory od oficerów (co nie jest zwyczajnš praktykš w przypadku szefa gabinetu politycznego MON), a także po nieudanych próbach zatrudnienia go w PGZ, gdzie najpierw - mimo braku wyższego wykształcenia - miał zajšć miejsce w Radzie Nadzorczej, a póŸniej miał zostać pełnomocnikiem PGZ ds. komunikacji.

Po odejœciu z MON Misiewicz zaczšł pracę we własnej firmie BBM zajmujšcej się doradztwem.

ródło: Wirtualne Media

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL