Taylor Swift pobiła rekordy na Spotify i YouTube’ie

aktualizacja: 28.08.2017, 14:11
Taylor Swift
Taylor Swift
Foto: Wikimedia, fot. Eva Rinaldi

Nowy przebój Taylor Swift "Look What You Made Me Do” już w pierwszych dniach od premiery ustanowił rekordy pod względem liczby odsłon na znanych serwisach muzycznych, jak Spotify i YouTube.

REDAKCJA POLECA

27-letnia amerykańska piosenkarka Taylor Swift idzie ze swoją karierą jak burza, zgarniając kolejne nagrody i pobijając rekordy popularności. Platforma muzyczna Spotify poinformowała, że jej najnowszy singiel "Look What You Made Me Do” został odsłuchany w ostatnią sobotę ponad 8 milionów razy, co stanowi rekordową dla tego serwisu liczbę osłon jednego utworu w ciągu jednego dnia.

Na konkurencyjnym serwisie YouTube piosenka cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem. Tutaj użytkownicy wyświetlili w sobotę film z tekstem tego utworu ponad 19 milionów razy, również ustanawiając nowy rekord.

Singiel "Look What You Made Me Do” pojawił się w internecie w czwartek, 24 sierpnia. Taylor Swift stworzyła go we współpracy z Jackiem Antonoffem, głównym wokalistą zespołu Bleachers, który już niejednokrotnie uczestniczył w produkcjach piosenkarki. Utwór promuje szósty album Swift o nazwie „reputation”, którego oficjalna premiera planowana jest na 10 listopada bieżącego roku.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE