Rosja rozgromiona przez Urugwaj

Reprezentacja Rosji przegrała 0:3 swój trzeci mecz w fazie grupowej mistrzostw świata. To jej pierwsza przegrana.

Publikacja: 25.06.2018 17:52

Edinson Cavani

Po wygranych meczach z Arabią Saudyjską i Egiptem Rosja uległa Urugwajowi i przegrała 0:3.

Pierwszą bramkę dla południowoamerykańskiej drużyny strzelił już w 10. minucie Luis Alberto Suarez.

W 23. minucie  sytuację Urugwajczyków umocnił samobójczym strzałem Denis Czernyszew.

Zwycięstwo Urugwaju przypieczętował w ostatniej minucie meczu Edinson Cavani, ustalając jego wynik na 3:0.

Tym samym w grupie A do dalszych rozgrywek z pierwszego miejsca awansuje Urugwaj z 9 pkt., z drugiego Rosja - z 6.

W innym meczu tej grupy Arabia Saudyjska pokonała Egipt 1:0.