Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Lotnictwo

Czas na tanie bilety: Sezon na tanie latanie

Bloomberg
Czas od listopada do końca marca to tradycyjnie lotniczy dołek na naszej półkuli. Dlatego w tym czasie pojawiajš się wyjštkowe okazje kupienia tanich biletów lotniczych.

Zresztš nie tylko latać można tanio. Jeœli poœwięci się trochę czasu i usišdzie do internetu, to w sieci jest mnóstwo naprawdę tanich ofert weekendowych. Można wyjechać w pištek wieczorem, wrócić w niedzielne popołudnie. Oczywiœcie przy zimowych i wczesnowiosennych lotach trzeba się liczyć ze złš pogodš i opóŸnieniami w podróży.

Już nie tylko Ryanair,  Wizz Air  i  w pewnym stopniu także Norwegian kuszš niskimi cenami. Do rywalizacji o pasażera przyłšczyły się  na polskim rynku tradycyjne linie lotnicze, takie jak LOT, Air France, KLM. Ostro walczš o polski rynek także ukraińskie Ukraine International i rosyjski Aerofłot, który oferuje podróże w naprawdę przyzwoitych warunkach.

Nagle, tak jak wczeœniej było to z walentynkami i  Halloween, które natychmiast polubił polski handel, także linie lotnicze przejęły pomysł amerykańsk...

ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL