Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Lokaty i inwestycje

Wysokie odsetki – jednorazowa zachęta

Bloomberg
Nawet 4 proc. w skali roku można dostać na lokacie trzymiesięcznej. Takš stawkę proponujš dwa banki: Nest Bank i Plus Bank.

Pierwszy oferuje Nest Lokatę Witaj przeznaczonš tylko dla nowych klientów tej instytucji; warunkiem jest otworzenie Nest Konta. Z oferty można skorzystać w cišgu 30 dni od założenia konta osobistego. Bank przyjmuje kwoty od 1 tys. do 10 tys. zł.

W ofercie Plus Banku znajdziemy lokatę progresywnš ze œrednim oprocentowaniem w wysokoœci 4 proc. W pierwszym miesišcu odsetki sš naliczane według stawki 3 proc., w drugim miesišcu – 4 proc., a w trzecim – 5 proc. W razie przedterminowego zerwania lokaty dostaje się odsetki za faktyczny okres oszczędzania. Jeden klient może założyć tylko jeden taki depozyt. Minimalny wkład to 1 tys. zł, maksymalny – 10 tys. zł.

W Idea Banku można liczyć na 3,5 proc. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów, którzy nie zawierali dotšd z bankiem umowy o produkt finansowy. Wielkoœć wkładu jest limitowana: od 1 tys. do 10 tys. zł. Jeden klient może mieć tylko jednš takš lokatę. Powinien jš założyć online.

Œrednie oprocentowanie najlepszych na rynku lokat trzymiesięcznych wynosi obecnie 2,77 proc. w skali roku, a przeciętna na rynku stawka to 1,27 proc.

ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL