Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Lokaty i inwestycje

Atrakcyjne promocje dla nowych klientów banków

Fotorzepa/Michał Walczak
Nawet 4 proc. w skali roku.

Najwyżej oprocentowane lokaty trzymiesięczne, z wkładem 10 tys. zł, znajdziemy w ofertach Nest Banku i PlusBanku. Obie instytucje proponujš 4 proc. rocznie. Zarówno Nest Lokata Witaj, jak i Lokata na Start jest przeznaczona dla nowych klientów otwierajšcych konto osobiste w danym banku. Na oba depozyty wpłacić można od 1 tys. do 10 tys. zł.

Trzy banki: Idea Bank, mBank i BGŻOptima oferujš 3,5 proc. w skali roku. Lokata 3,5% w mBanku oraz Lokata Bezkarna w BGŻOptima sš dostępne dla nowych klientów otwierajšcych konto osobiste. Idea Bank (Lokata Happy) takiego warunku nie stawia. Zdeponować można od 500 zł do 10 tys. zł (20 tys. zł w przypadku BGŻOptima).

Najatrakcyjniejsze depozyty kwartalne
Rzeczpospolita

Nowa propozycja Banku Ochrony Œrodowiska, e-Lokata na Plusie, także jest skierowana do osób wpłacajšcych nowe œrodki (od 1 tys. do 20 tys. zł). Jej oprocentowanie wynosi 2,8 proc. w skali roku. Jeœli ktoœ chce zdeponować większš sumę, może skorzystać z trzymiesięcznej Ekolokaty Rzetelnej zapewniajšcej 2,75 proc. w skali roku.

Nowi klienci Alior Banku mogš otworzyć lokatę internetowš (2,5 proc.) z minimalnš wpłatš 1 tys. zł (suma promocyjnych depozytów jednego klient – maks. 200 tys. zł). Odsetki w wysokoœci 2 proc. i więcej dostaniemy jeszcze w Millennium (Lokata Mobilna), eurobanku (Lokata na Nowe Œrodki) i Raiffeisen Polbanku (Lokata na Start). —Natalia Skwierawska

ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL