Lufthansa z nowym dyrektorem ds. komunikacji

aktualizacja: 27.01.2016, 22:39
Foto: materiały prasowe

Andreas Bartels został nowym dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej w Lufthansie

REDAKCJA POLECA

Dotychczasowa dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Deutsche Lufthansa AG Barbara Schädler opuści firmę z dniem 31 marca. Schädler pełniła tę funkcję od lipca 2013 roku.

Zarząd przewoźnika mianował na jej następcę Andreasa Bartelsa, aktualnego dyrektora ds. komunikacji z mediami. - Jesteśmy wdzięczni Barbarze Schädler za jej ponadprzeciętną pracę: z sukcesem prowadziła i stale rozwijała komunikację korporacyjną w trudnych dla Lufthansy momentach – mówi Carsten Spohr, prezes Deutsche Lufthansa AG, cytowany w komunikacie prasowym. - Członkowie zarządu i ja życzymy jej wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym – dodaje.

Dzięki Andreasowi Bartelsowi, zauważa Spohr, Lufthansa ma następcę z własnych szeregów, który cieszy się szacunkiem i uznaniem zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz firmy, jest także uważany za eksperta w sprawach dot. Lufthansy.

Andreas Bartels jest zatrudniony w Lufthansie od 1 stycznia 2007 roku. Od początku zajmował różne stanowiska w ramach działu komunikacji korporacyjnej. Przed dołączeniem do Lufthansy był rzecznikiem prasowym Deutsche Bank AG.

Komentarz dnia
Żródło: turystyka.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE