Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Linie lotnicze i lotniska

Lufthansa z nowym dyrektorem ds. komunikacji

materiały prasowe
Andreas Bartels został nowym dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej w Lufthansie

Dotychczasowa dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Deutsche Lufthansa AG Barbara Schädler opuœci firmę z dniem 31 marca. Schädler pełniła tę funkcję od lipca 2013 roku.

Zarzšd przewoŸnika mianował na jej następcę Andreasa Bartelsa, aktualnego dyrektora ds. komunikacji z mediami. - Jesteœmy wdzięczni Barbarze Schädler za jej ponadprzeciętnš pracę: z sukcesem prowadziła i stale rozwijała komunikację korporacyjnš w trudnych dla Lufthansy momentach – mówi Carsten Spohr, prezes Deutsche Lufthansa AG, cytowany w komunikacie prasowym. - Członkowie zarzšdu i ja życzymy jej wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym – dodaje.

Dzięki Andreasowi Bartelsowi, zauważa Spohr, Lufthansa ma następcę z własnych szeregów, który cieszy się szacunkiem i uznaniem zarówno zewnštrz, jak i wewnštrz firmy, jest także uważany za eksperta w sprawach dot. Lufthansy.

Andreas Bartels jest zatrudniony w Lufthansie od 1 stycznia 2007 roku. Od poczštku zajmował różne stanowiska w ramach działu komunikacji korporacyjnej. Przed dołšczeniem do Lufthansy był rzecznikiem prasowym Deutsche Bank AG.

ródło: turystyka.rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL