Linie lotnicze i lotniska

Lufthansa z nowym dyrektorem ds. komunikacji

materiały prasowe
Andreas Bartels został nowym dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej w Lufthansie

Dotychczasowa dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Deutsche Lufthansa AG Barbara Schädler opuści firmę z dniem 31 marca. Schädler pełniła tę funkcję od lipca 2013 roku.

Zarząd przewoźnika mianował na jej następcę Andreasa Bartelsa, aktualnego dyrektora ds. komunikacji z mediami. - Jesteśmy wdzięczni Barbarze Schädler za jej ponadprzeciętną pracę: z sukcesem prowadziła i stale rozwijała komunikację korporacyjną w trudnych dla Lufthansy momentach – mówi Carsten Spohr, prezes Deutsche Lufthansa AG, cytowany w komunikacie prasowym. - Członkowie zarządu i ja życzymy jej wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym – dodaje.

Dzięki Andreasowi Bartelsowi, zauważa Spohr, Lufthansa ma następcę z własnych szeregów, który cieszy się szacunkiem i uznaniem zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz firmy, jest także uważany za eksperta w sprawach dot. Lufthansy.

Andreas Bartels jest zatrudniony w Lufthansie od 1 stycznia 2007 roku. Od początku zajmował różne stanowiska w ramach działu komunikacji korporacyjnej. Przed dołączeniem do Lufthansy był rzecznikiem prasowym Deutsche Bank AG.

Źródło: turystyka.rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL