Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Linie lotnicze i lotniska

Finnair poleci do Osaki, Delhi i na Phuket

materiały prasowe
Po odebraniu dwunastego A350, Finnair wprowadzi do zimowej siatki połšczeń długodystansowe loty do Osaki, Hongkongu, Delhi i na Phuket

Finnair w sezonie zimowym 2018/2019 roku będzie obsługiwać codzienne rejsy do Osaki, z dwoma dodatkowymi połšczeniami we wtorki i w czwartki. Od 7 grudnia przewoŸnik wprowadzi nowe loty w pištki i niedziele do Hongkongu, łšcznie będzie to 12 połšczeń tygodniowo. Ponadto, poczšwszy od 12 grudnia, Finnair w sezonie zimowym będzie latać codziennie do Delhi, z dodatkowym przelotem w œrody, a w poniedziałki od 10 grudnia na trasie na Phuket zostanie dodane czwarte cotygodniowe połšczenie.

Nowa trasa do Lyonu, Francja, zostanie otwarta 11 grudnia 2018 roku, pojawi się też dodatkowe cotygodniowe połšczenie do Malagi, Funchal i na Teneryfę. Dwa cotygodniowe rejsy zostanš uruchomione do Rzymu, na Gran Canarię. Pojawi się  też codzienne połšczenie w dni powszednie do Rovaniemi w fińskiej Laponii. Bezpoœrednie loty będš kontynuowane do Laponii z Londyn Gatwick, Paryża i Zurychu.

Przedłużony zostanie okres obsługi niektórych tras Finnaira. Malta i Antalya będš obsługiwane poczšwszy od sezonu letniego do 9 grudnia 2018 roku. Połšczenia do Edynburga i Alanii-Gazipasy zostanš również przedłużone na okres zimowy i stanšł się nowymi całorocznymi trasami Finnaira.

- Finnair obecnie znajduje się w okresie największego rozwoju w historii firmy, a my kontynuujemy zwiększanie przepustowoœci na popularnych trasach w Azji i Europie - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodniš i kraje bałtyckie. - Dzięki dodanym połšczeniom nasi klienci z Polski będš mieli większy wybór i komfort podczas planowania swoich zimowych podróży - zapowiada.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL