Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Kukiz'15

Paweł Kukiz w szpitalu. "Muszę zmartwić. Będę żył"

Facebook
Paweł Kukiz przebywa obecnie w szpitalu. Zwrócił się do osób, które komentujš jego stan zdrowia.

Paweł Kukiz trafił do szpitala i przez około miesišc będzie wyłšczony z działalnoœci publicznej. Lider Kukiz'15 ma się udać na leczenie sanatoryjne. Czytaj więcej

"Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacjš o moim pobycie w szpitalu życzš mi jak najgorzej, spodziewajš rychłego zgonu, diagnozujš ćpanie, przepicie, itp. sprawy muszę zmartwić.... Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu a Pani Doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie" - napisał Kukiz.

"Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i zaburzenia czynnoœci wentylacyjnej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i "energetyków". I do wyleczenia" - czytamy dalej.

"Aby dać pożywkę trollom informuję również, że przebywam w szpitalu MSWiA. Można więc rozwijać wštki "Służb", WSI i powišzań z obcym wywiadem, który spreparował mojš chorobę, by "pod przykryciem" wrzucić mnie do resortowego szpitala, abym wydobył od lekarzy tajemnice o stanie zdrowia najwyższych urzędników państwowych i przekazał je Moskwie w zamian za koryto w następnej kadencji. Kończę, bo wieczerzę czas zaczšć" - kończy lider Kukiz'15.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL