Ewakuacja lotniska w Modlinie

aktualizacja: 27.03.2016, 22:59
Foto: Materiały prasowe, fot. Anna Stefaniak

Port lotniczy w Modlinie został ewakuowany. Na Twitterze pojawiła się informacja, że to "standardowe rozpoznanie zagrożenia".

REDAKCJA POLECA
30.03.2016
28-latek aresztowany za fałszywy alarm w Modlinie
28.03.2016
Zatrzymania po fałszywym alarmie w Modlinie
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Rzeczniczka lotniska powiedziała w rozmowie z portalem Fakt24.pl, że ewakuacja związana była z bagażem, o którym zapomniał jeden z pasażerów. Ewakuowano cały terminal pasażerski, około 400 osób oczekujących na lot.

W związku z ewakuacją lotniska, trzy samoloty zostały przekierunkowane na lotnisko Chopina w Warszawie. 

Na miejscu pojawiły się Specjalistyczne Grupy: Ratownictwa Technicznego z JRG 10 Warszawa oraz Grupa "Medyk" z JRG 8 Warszawa.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE