#wSubiektywie Sroczyński

aktualizacja: 19.06.2017, 11:07
Foto: rp.pl

Kolejna odsłona naszego nowego projektu animowanych komentarzy satyrycznych. Dziś całość!

Od rysownika – komentatora wymagamy już nie tylko błyskotliwego, komentującego rzeczywistość statycznego obrazu, ale przede wszystkim poruszenia go i dłuższej opowieści. Bo przecież świat jest w ciągłym ruchu. Pole tematyczne będzie szerokie: od tematów gospodarczych, przez sprawy międzynarodowe, po politykę i kwestie społeczne. Z pewnością nie będziemy jednostronni politycznie. Ton tych poniedziałkowych – na początek – animowanych i rysunkowych komentarzy pozostanie w bliskim związku z katalogiem i wrażliwością naszej gazety.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE