Macierewicz: Nie powstrzymają nas przed dążeniem do prawdy

aktualizacja: 05.04.2017, 07:13
Antoni Macierewicz
Antoni Macierewicz
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Ci, którzy angażują przeciwko nam tak niezwykłe środki, tak niezwykłe zasoby kłamstwa i haniebnych potwarzy, znakomicie wiedzą, czego tak straszliwie się boją - mówił dziś Antoni Macierewicz. - Sądzą, że powstrzymają nas od dążenia do prawdy. Nie powstrzymają.

REDAKCJA POLECA

Antoni Macierewicz był dziś gościem programu "Koniec systemu" Doroty Kani w Telewizji Republika.

Oświadczył w nim, że podkomisja dr. Berczyńskiego zebrała materiał dowodowy także w sprawie roli kontrolerów lotnika w Smoleńsku i już wkrótce przedstawi opinii publicznej wyniki swoich prac i eksperymentów.

Szef MON zapowiedział, że opinia publiczna będzie mogła wówczas prześledzić wszystkie etapy tragicznego lotu tupolewa oraz hipotezy, które przedstawili polscy i zagraniczni badacze.

Minister Macierewicz wspomniał również o kwestii remontu prezydenckiego tupolewa:

Antoni Macierewicz podkreślił, że "jest pewna hipoteza czy przypuszczenie, które mnie bardzo zaskoczyło, ale od dawna funkcjonowało wśród opinii publicznej ,ale które propaganda mająca uniemożliwić badanie tak dalece otorbiła, że w ogóle nie podejmowano jej analizy a już na pewno nie przypuszczano, że takie działanie mogło mieć miejsce. Szczegóły przedstawi dr Berczyński podczas prezentowania ustaleń podkomisji".

Macierewicz zapowiedział, że:

Stanie się tak, mimo że:

- Ci, którzy dokonują tego działania, angażując tak niezwykłe środki, tak niezwykłe zasoby kłamstwa i haniebnych potwarzy, znakomicie wiedzą, czego tak straszliwie sie boją - mówił Macierewicz. - Sądzą, że powstrzymają nas od dążenia do prawdy. Nie powstrzymają

Komentarz dnia
Żródło: telewizjarepublika.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE