Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Katastrofa smoleńska

Macierewicz: Nie powstrzymajš nas przed dšżeniem do prawdy

Antoni Macierewicz
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Ci, którzy angażujš przeciwko nam tak niezwykłe œrodki, tak niezwykłe zasoby kłamstwa i haniebnych potwarzy, znakomicie wiedzš, czego tak straszliwie się bojš - mówił dziœ Antoni Macierewicz. - Sšdzš, że powstrzymajš nas od dšżenia do prawdy. Nie powstrzymajš.

Antoni Macierewicz był dziœ goœciem programu "Koniec systemu" Doroty Kani w Telewizji Republika.

Oœwiadczył w nim, że podkomisja dr. Berczyńskiego zebrała materiał dowodowy także w sprawie roli kontrolerów lotnika w Smoleńsku i już wkrótce przedstawi opinii publicznej wyniki swoich prac i eksperymentów.

Szef MON zapowiedział, że opinia publiczna będzie mogła wówczas przeœledzić wszystkie etapy tragicznego lotu tupolewa oraz hipotezy, które przedstawili polscy i zagraniczni badacze.

Minister Macierewicz wspomniał również o kwestii remontu prezydenckiego tupolewa:

Antoni Macierewicz podkreœlił, że "jest pewna hipoteza czy przypuszczenie, które mnie bardzo zaskoczyło, ale od dawna funkcjonowało wœród opinii publicznej ,ale które propaganda majšca uniemożliwić badanie tak dalece otorbiła, że w ogóle nie podejmowano jej analizy a już na pewno nie przypuszczano, że takie działanie mogło mieć miejsce. Szczegóły przedstawi dr Berczyński podczas prezentowania ustaleń podkomisji".

Macierewicz zapowiedział, że:

Stanie się tak, mimo że:

- Ci, którzy dokonujš tego działania, angażujšc tak niezwykłe œrodki, tak niezwykłe zasoby kłamstwa i haniebnych potwarzy, znakomicie wiedzš, czego tak straszliwie sie bojš - mówił Macierewicz. - Sšdzš, że powstrzymajš nas od dšżenia do prawdy. Nie powstrzymajš

ródło: telewizjarepublika.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL