Smartfon dla każdego. Apple i Samsung wiedzą, jak to zrobić

aktualizacja: 06.02.2016, 15:25
Za miesiąc Barcelona stanie się stolicą nowych technologii. Ruszają ta...
Za miesiąc Barcelona stanie się stolicą nowych technologii. Ruszają tam targi MWC wyznaczające technotrendy na cały rok
Foto: materiały prasowe

Telefon w abonamencie, ale bez udziału operatora, to nowość na rynku.

W końcu lutego Barcelona stanie się technologiczną stolicą świata. Odbędą się tam targi Mobile World Congress (MWC), największa impreza branży urządzeń mobilnych. Producenci szykują wiele nowości, które do sprzedaży trafią jeszcze w tym roku. Wiodące koncerny pokażą urządzenia, którymi fani nowych technologii będą się ekscytować przez kolejne miesiące.

Impreza zdominowana jest przez wszelkiego rodzaju inteligentne mobilne gadżety: smartfony, tablety, smartwatche, gogle VR, urządzenia smart car i smart home. Ale tym razem największe zainteresowanie może wzbudzić nowatorska usługa, a nie sprzęt.

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję plus na pół roku 33% TANIEJ
i czytaj bez ograniczeń!

  • E-wydanie "Rzeczpospolitej"
  • Aplikacja na smartfon i tablet
  • Dostęp do: Wydarzeń, Ekonomii, Prawa, Plusa Minusa w serwisie www.rp.pl
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE