Polski Bus także po ukraińsku

aktualizacja: 21.04.2017, 09:07
Foto: materiały prasowe

Serwis rezerwacyjny Polskiego Busa jest już w całości dostępny w języku ukraińskim. To odpowiedź na rosnącą popularność ukraińskich miast w siatce połączeń przewoźnika

Aktualnie w ofercie platformy Polskiego Busa dostępne są połączenia partnerskie łączące 18 miast w Polsce z 10 miastami ukraińskimi.

- Obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą ofertą ze strony mieszkańców Ukrainy. W odpowiedzi na ich potrzeby, postanowiliśmy uruchomić ukraińską wersję językową strony internetowej – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji Polskiego Busa.

Polski Bus ma obsługuje 16 tras, docierając do 26 polskich miast oraz 8 lokalizacji w Europie. Sprzedaje również na platformie oferty innych przewoźników autokarowych. Do tej pory udało mu się zintegrować 71 linii, które łączą ponad 200 miast.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE