Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Hotele

Hampton otwiera się na Mokotowie

materiały prasowe
Hampton by Hilton Warsaw Mokotów, hotel w œrodku biurowej częœci Mokotowa, rozpocznie działalnoœć na przełomie maja i czerwca
Hampton by Hilton Warsaw Mokotów to pišty hotel Hiltona w Warszawie i jednoczeœnie trzeci pod markš Hampton. Stoi przy ulicy Postępu 7, w bezpoœrednim sšsiedztwie największego skupiska budynków biurowych w Polsce. Hotel ma 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni na oœmiu kondygnacjach, w tym jednej podziemnej (parking na 54 auta). Dla goœci przygotowano 163 pokoje, restaurację, lobby z częœciš typu business lounge, bar i snack bar, centrum fitness i zewnętrzny taras letni. „Na tle innych hoteli Hampton by Hilton Warsaw Mokotów wyróżni unikalny, nowoczesny design, a także bogata oferta biznesowa, obejmujšca dostępnoœć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych" – zapewnia firma w komunikacie. Pokoje to: 109 typu Queen (z podwójnym łóżkiem, wyposażonych w dodatkowš rozkładanš sofę), 50 typu Twin (dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 120x190), dwa duże narożne, każdy o pow. 44 m kw., składajšce się z sypialni i oddzielnego pokoju dziennego z rozkładanym narożnikiem i dwa z wszelkimi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych (każdy o pow. 44 m kw.). N na potrzeby rodziców z dziećmi w hotelu znajdš się 32 pokoje z możliwoœciš połšczenia w 16 pokojów rodzinnych. „Wszystkie wnętrza zostały wyposażone w zgodzie ze standardami Hampton by Hilton, jednak będzie je wyróżniał najnowoczeœniejszy design, a w przypadku największych pokoi – również przestronnoœć".
Goœcie hotelowi będš korzystali z rozwišzania Digital Key, dzięki któremu będš mogli dostać się do pokoju za pomocš swojego telefonu lub smartwatcha. Wœród udogodnień dla klientów biznesowych znajdš się m.in. miejsce typu business lounge na spotkania i nowoczesne sale konferencyjne, a także dostęp do urzšdzeń takich jak drukarki i fax. Do dyspozycji goœci oddane zostanš trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne o powierzchni od 23 do 43 metrów kwadratowych. Będzie również możliwoœć połšczenia sal – uzyska się tym samym przestrzeń 96 metrów kwadratowych, mogšcš zmieœcić do 90 osób. Przestrzeń konferencyjna zostanie wyposażona zgodnie ze standardami, w tym w projektory i ekrany. To, co wyróżnia sale konferencyjne Hampton by Hilton Warsaw Mokotów to duże okna, dzięki którym będš one jasne, a goœcie będš mogli korzystać z naturalnego œwiatła dziennego. Co więcej, na swoje potrzeby goœcie będš mogli zaaranżować również przestronne lobby hotelowe. Dyrektorem generalnym Hampton by Hilton Warsaw Mokotów został Łukasz Pakuła, a stanowisko dyrektora sprzedaży objęła Anna Dos Santos. Hotel będzie zatrudniał około 35 osób.. Budowa hotelu rozpoczęła się w paŸdzierniku 2016 r. i została zakończona w listopadzie 2017 r. Inwestorem jest firma Sun Investment. Projekt budynku i wnętrz przygotowało biuro architektoniczne AGK Architekci AW. Pierwsi goœcie hotelu będš mogli odwiedzić nowy obiekt już na przełomie maja i czerwca tego roku. Sieć Hilton Worldwide ma już 16 hoteli w Polsce. Siedem z nich działa w ramach marki Hampton by Hilton. Wkrótce ich baza powiększy się o trzy kolejne. Oprócz hotelu na warszawskim Mokotowie otwarte zostanš obiekty Hampton w Gdańsku i w Oœwięcimiu.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL