Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Hotele

Noclegowo.pl wspólnie z HomeToGo.pl

Fot. noclegowo.pl
Polska wyszukiwarka miejsc noclegowych nawišzała współpracę z porównywarkš domów i apartamentów HomeToGo.pl

- Rozpoczęcie współpracy z HomeToGo to efekt wdrażania naszej strategii zwišzanej z ekspansjš zagranicznš. Już niebawem zaprezentujemy nowš wersję naszego portalu, dostępnš w kilku językach. Liczymy, że wspólnie z HomeToGo dotrzemy do tysięcy turystów zagranicznych, planujšcych swój wypoczynek w Polsce – mówi Mateusz Goliat, menedżer marketingu noclegowo.pl, cytowany w komunikacie prasowym.

- Polscy użytkownicy HomeToGo.pl mogš znaleŸć na stronie jeszcze więcej tanich domków letniskowych i innych obiektów noclegowych w miejscowoœciach wakacyjnych. Cieszymy się, że dołšcza do nas jeden z największych lokalnych portali, a także to, że za naszym poœrednictwem partner planuje wejœć na międzynarodowe rynki. Jest to wyjštkowa szansa dla właœcicieli obiektów wakacyjnych do pozyskania zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów – opisuje w komunikacie prasowym Marta Górska, dyrektor krajowy HomeToGo.pl.

Portal Noclegowo.pl działa od 10 lat, a jego baza liczy ponad 22 tysišce miejsc noclegowych z całej Polski. Serwis każdego dnia otrzymuje kilkadziesišt zapytań. W HomeToGo użytkownicy mogš wybierać spoœród 6 milionów domów, kwater, willi i apartamentów z całego œwiata i porównać oferty noclegowe z ponad 250 portali internetowych.

ródło: turystyka.rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL