Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Hotele

Nowy reprezentant IGHP na Podkarpaciu

Wojciech Fronczak większoœć życia zawodowego spędził w Warszawie
materiały prasowe
Nowym dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Podkarpaciu został Wojciech Fronczak, dyrektor Hilton Garden Inn Rzeszów

Wojciech Fronczak to hotelarz i gastronom z ponad 30-letnim stażem zawodowym, w tym 20-letnim na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych, pięciogwiazdkowych sieciach hotelarskich. Od wrzeœnia 2017 roku pełni funkcję dyrektora generalnego Hilton Garden Inn Rzeszów, a od marca 2018 roku także dyrektora regionalnego IGHP.

Był uczestnikiem wielu szkoleń zawodowych organizowanych przez Management Centre Europe i Cornell University. Specjalizuje się w restrukturyzacji i optymalizacji operacji hotelowych i gastronomicznych i w planowaniu, przygotowaniu i otwarciach nowych obiektów. Buduje i rozwija zespoły operacyjne oraz sprzedażowo-eventowe. Tworzy procedury operacyjne i monitoruje ich efektywnoœć, ze szczególnym uwzględnieniem zasad rachunkowoœci zarzšdczej USALI.

Członek Zespołu Ekspertów Hotelarstwa i Gastronomii przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie opracowujšcego na zlecenie Instytutu Badań Edukacyjnych projekt Sektorowej Ramy Kwalifikacji w Turystyce (SRKT). Członek Rady ds. Kompetencji Sektora Turystyki Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczoœci, przewodniczšcy Zespołu Gastronomii.

Pracował między innymi dla: Airport Hotel Okęcie, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw, spółki Hotele DeSilva, Le Meridien Bristol (obecnie Luxury Collection); Sheraton Warsaw Hotel, Trusthouse Forte Hotel Bristol i dla Orbisu.

Prowadzi firmę doradczš HoReCa Expert specjalizujšcš się w audytach operacyjnych, analizach efektywnoœci, doradztwie branżowym i konsultacjach dla Inwestorów.

Do zadań dyrektorów regionalnych IGHP należy m.in. usprawnienie wzajemnej komunikacji œrodowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, dbanie o obecnych członków, a także pozyskiwanie nowych oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpraca z władzami, samorzšdami i innymi instytucjami z regionów, które majš lub mogš mieć wpływ na branżę hotelarskš.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL