Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Hotele

Powstaje nowa marka hoteli - R.evo jak rewolucja

materiały
Ma być "przyjaŸnie jak w domu, ekscytujšco jak w hotelu, niezobowišzujšco jak w pensjonacie, na luzie jak w kwaterze na mieœcie". Gdzie? w hotelach nowej linii Vienna House R.evo

Inwestor hotelowo-biurowy Vienna House zapowiada utworzenie nowej marki hotelowej - Vienna House R.evo. Pierwszym obiektem spod jej znaku ma być 600-pokojowy obiekt w Monachium.

Jak informuje firma, koncepcja hoteli R.evo ma łšczyć pod jednym dachem pokoje, apartamenty i pokoje rodzinne. Wspólnym ich rysem będzie nowoczesne wzornictwo, luŸna atmosfera w pomieszczeniach ogólnodostępnych i wyposażenie cyfrowe i tradycyjne. Ta „trybrydowa" koncepcja ma oferować klientom "nowoczesnš infrastrukturę technicznš i miejski styl życia w samym centrum – zakwaterowanie wpisujšce się w wymagania nowoczesnego społeczeństwa".

"Klasyczne kategorie hoteli nie majš tu zastosowania. Nowa linia hoteli Vienna House to coœ pomiędzy rewolucjš a ewolucjš w hotelarstwie, inspirowanš tym, jak ludzie chcš dziœ mieszkać i pracować" - czytamy dalej. - Vienna House R.evo jest jak współczeœni ludzie: mobilny, naturalny, ciekawy i otwarty - mówi cytowany w komunikacie prezes Vienna House Rupert Simoner. - Technologia bardzo nas zmieniła i nadszedł czas, by zaoferować odpowiedniš przestrzeń dla nowych modeli życia - dodaje.

W Vienna House R.evo goœcie będš mogli skorzystać z jednego noclegu, mieszkać przez kilka miesięcy albo wynajšć miejsce do pracy tylko na pół dnia. Do wyboru będš mogli wynajšć pokoje hotelowe, całkowicie wyposażone apartamenty, pokoje rodzinne, w których może mieszkać więcej osób, nie rezygnujšc z prywatnoœci, i stanowiska pracy. Urzšdzenie ma być "proste, funkcjonalne, komfortowe i bardzo przytulne".

W hotelach będš: lobby, recepcja, pralnia, obsługa hotelowa, restauracje i kilka "innych przydatnych usług". Hotelowy zespół zaopatrzy lodówki w pokojach, będzie współpracował z lokalnymi projektantami i sklepami, oferował rowery i samochody elektryczne i stacje do ich ładowania.

Hotelowe restauracje Vienna House R.evo majš zmieniać dania w zależnoœci od trendu i miejsca. "W menu mogš się pojawić na przykład pierożki wegetariańskie lub mięsne albo potrawy kuchni azjatyckiej do wspólnego degustowania. Œniadanie jest serwowane jak w piekarni albo w przytulnej jadalni. Bar to lobby, gdzie goœcie się spotkajš, mogš zamówić drinka albo po prostu zakupić w sklepiku to, na co majš ochotę. A potem zrelaksować się na hamaku w ogródku".

Hotele Vienna House R.evo będš zlokalizowane w centrach œrednich i dużych miast. Pierwszy powstanie w Monachium. - Budowa rozpocznie się w tym roku. Kolejne otwarcia planowane sš w Budapeszcie, Hamburgu, Wiedniu, a także w Glasgow i Bangkoku - wyjaœnia Simoner.

Vienna House planuje otwarcia do trzech nowych obiektów Vienna House R.evo rocznie. Jak wynika z materiałów promocyjnych nazwa R.evo pochodzi od słowa angielskiego revolution - rewolucja, przewrót.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL