Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Hotele

Airbnb włšcza się w rezerwacje hoteli

fot. airbnb.pl
Materiały promocyjne
Poœredniczšca dotychczas głównie w wynajmowaniu pokojów, mieszkań i domów platforma rezerwacyjna Airbnb uruchamia program do rezerwacji hoteli i luksusowych lokalizacji

Jak podaje portal Wirtualne Media, powołujšc się na wystšpienie prezesa koncernu Briana Chesky'ego podczas konferencji w San Francisco, serwis uruchomi niedługo osobne zakładki do rezerwacji pokojów hotelowych, wyselekcjonowanych ofert (Airbnb Plus) sprawdzonych przez pracowników koncernu i najbardziej luksusowych lokalizacji (Beyond by Airbnb).

Zdaniem szefa koncernu rozszerzenie działalnoœci jest naturalnš konsekwencjš rozwoju firmy. Poczštkowo oferowała ona głównie prywatne pokoje i mieszkania, dziœ poœredniczy w wynajmie ponad 4,5 miliona lokali na całym œwiecie.

Airbnb rozważa też wprowadzenie programu lojalnoœciowego, premiujšcego najaktywniejszych użytkowników serwisu. Poczštkowo obejmie on 10 tysięcy internautów.

Jak przypominajš Wirtualne Media, jesieniš zeszłego roku, koncern przejšł serwis Accomable, koncentrujšcy się na poœredniczeniu wynajmu lokali przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL