Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Firma

Targi i giełda dla firm z branży gier komputerowych i aplikacji mobilnych

123RF
W trakcie targów Gier Komputerowych GAMESCOM 2016 zorganizowana zostanie giełda kooperacyjna. Firmy i inne podmioty działajšce w tym obszarze już mogš rezerwować spotkania i ustalać ich harmonogram.

Giełda odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia. Kto nie zarezerwował sobie jeszcze wakacyjnego wyjazdu w tym okresie, może pomyœleć o spędzeniu kilku dni w Niemczech. A właœciwie jest to obowišzkowy kierunek wyjazdu dla wszystkich firm, organizacji, innych podmiotów, dla których ważny jest œwiat gier komputerowych, gier wideo i aplikacji mobilnych. W szczególnoœci tych, które same oferujš innowacyjne rozwišzania w tym zakresie lub odwrotnie – same szukajš nowych dostawców, czy wreszcie chciałyby podjšć innš współpracę z przedstawicielami tego sektora.

A na pewno będzie to łatwiej zrobić, gdy w jednym miejscu zgromadzi się wiele osób i instytucji reprezentujšcych tę branże i co więcej z każdym z nich będzie można porozmawiać przez kilkadziesišt minut. A to właœnie zapewnia giełda kooperacyjna.

Co zrobić, aby wzišć udział w tym wydarzeniu? Przede wszystkim dokonać zgłoszenia, wypełniajšc stosowny formularz, w którym należy m.in. opisać profil własnej działalnoœci i wyrazić oczekiwania zwišzane z udziałem w giełdzie.

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Jednak trzeba się liczyć z wydatkami na podróż i zakwaterowanie oraz koniecznoœciš kupienia biletu wstępu na targi. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Więcej informacji na stronie: https://www.b2match.eu/gamesmatch2016

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL