Daniel Craig wystąpi w dwóch kolejnych filmach o Jamesie Bondzie

aktualizacja: 09.08.2017, 13:06
Foto: AFP

Daniel Craig zgodził się zagrać w dwóch kolejnych filmach o przygodach agenta 007 - Jamesa Bonda. Mimo wahań co do tego, czy nie zakończyć przygody z rola Bonda, Craig dał się namówić producentom - czytamy w Business Insider.

REDAKCJA POLECA
05.04.2017
Daniel Craig jednak powróci jako Bond?
18.02.2017
Polskie agentki w tajnej służbie MI6
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Pierwotnie ostatnim Bondem, w którym zagrał Craig miał być "Spectre", ale - jak czytamy w Business Insider - producentka Barbara Broccoli miała wynegocjować z nim udział w dwóch kolejnych filmach - w tym najnowszym, który wejdzie do kin w 2019 roku.

Oznacza to, że Craig zagrałby w sześciu filmach o przygodach agenta 007.

- Widzowie go kochają, więc szefowie nie mogli sobie pozwolić na stracenie go już teraz - mówi w rozmowie z "The Sun" pragnąca zachować anonimowość osoba znająca kulisy sprawy.

Według nieoficjalnych doniesień na decyzję Craiga wpłynął fakt, że reżyserem kolejnych części Bonda nie będzie Sam Mendes.

Informator "The Sun" twierdzi, że choć Craig i Mendes początkowo dobrze się dogadywali to jednak z czasem ich wizje artystyczne zaczęły się rozchodzić.

Najnowszy film o przygodach Bonda ma trafić do kin 8 listopada 2019 roku. Na razie nieznany jest reżyser i obsada.

Komentarz dnia
Żródło: Business Insider

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE