"People": Julia Roberts najpiękniejszą kobietą świata

aktualizacja: 20.04.2017, 15:01

49-letnia Julia Roberts została po raz piąty uznana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę na świecie.

Od momentu, w którym "People" uznał aktorkę za najpiękniejszą kobietę po raz pierwszy, minęło już 26 lat. W 1991 roku miała 23 lata i była tuż po oszołamiającym sukcesie "Pretty Woman".

Od tamtej pory tytuł przyznano jej jeszcze trzy razy, w tym roku, niedługo przed 50. urodzinami aktorki (urodziła się 28 października 1967 roku), tytuł przyznano jej po raz piąty. To rekord.

- Jestem zaszczycona - przyznała Roberts w rozmowie z redaktorem naczelnym "People", Jessem Cagle'em.

Aktorka, pytana o to, jak kształtuje pojęcie piękna u swoich nastoletnich już dzieci, bliźniąt Hazel Patricii i Phinnaeusa Waltera (ur. 2004), stwierdziła, że w żaden sposób nie wpływa na ich poczucie estetyki. Powtarza jedynie, że podstawą piękna jest ładny zapach i uśmiech.

Komentarz dnia
Żródło: People.com

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE