JSW: Inwestorzy wyprzedają akcje

aktualizacja: 19.05.2016, 07:27

Przegląd najciekawszych newsów z branży energetycznej.

REDAKCJA POLECA
02.06.2016
ING Bank Śląski sprzedał obligacje JSW
kariera
Najlepsza polska uczelnia biznesowa?

::"Puls Biznesu": Rząd próbuje zatkać dziurę w baku

2,5-3,0 mld zł — o tyle rocznie mają spaść straty budżetu państwa po wprowadzeniu zmian podatkowych w obrocie paliwami. (wydanie płatne)

::"Puls Biznesu": Energetyczne blaski i cienie

Więcej w energetyce bolączek niż powodów do radości. Cieszy rola lasów w porozumieniu dla klimatu, ale boli cała reszta (wydanie płatne)

::"Parkiet": JSW: Inwestorzy wyprzedają akcje

Podczas środowych notowań kurs akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej spadał nawet o 18,5 proc., czyli do 14,02 zł. Ostatnio tak nisko były wyceniane miesiąc temu. (wydanie płatne)

Komentarz dnia
Żródło: ekonomia.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

POLECAMY

KOMENTARZE