Rząd podcina skrzydła OZE

aktualizacja: 30.03.2016, 07:47

Przegląd najciekawszych newsów z branży energetycznej

REDAKCJA POLECA
20.07.2016
Ustawa wiatrakowa może być korzystna dla firm energetycznych, ale po nowelizacji
12.04.2016
Udział OZE będzie rósł, trzeba przemyśleć europejski rynek energii
Kariera.pl
Kiedy mam prawo do pierwszego urlopu?
kancelarierp.pl
Stwórz swoją umowę - szybko i profesjonalnie!
::"Dziennik Gazeta Prawna": Rząd podcina skrzydła OZE: Zielona energia przestanie się opłacać
Spadek opłacalności istniejących instalacji i mniejsze szanse na postawienie nowych – tego obawia się branża w związku ze zmianą przepisów. Firm y należące do Skarbu Państwa z niepokojem czekają na decyzję Sejmu. (wydanie płatne)
::"Parkiet": Naftowa hossa zamieni się w przecenę?
Fala realizacji zysków może uderzyć w ceny ropy. Barclays spodziewa się spadku w okolice 30 dolarów za baryłkę. (wydanie płatne)
::"Parkiet": Bogdanka ucierpi na utworzeniu nowego holdingu
Podlubelska spółka najpewniej będzie musiała podzielić się wolumenami sprzedaży ze śląskimi kopalniami. (wydanie płatne)
::"Wirtualny Nowy Przemysł": Ustawa wiatrakowa zrujnuje finanse wielu samorządów?
Samorządowcy przekonują, że ustawa o farmach wiatrowych w proponowanym obecnie kształcie przynieść może straty w gospodarce, narazi Polskę na kary ze strony UE i wymusi import energii z Niemiec, a także znacząco wpłynie na wolność przedsiębiorstw oraz byt wielu rodzin utrzymujących się dzięki turbinom.
Komentarz dnia
Żródło: energianews.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

POLECAMY

KOMENTARZE