Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Energianews

Ewa Bugała z TVP przechodzi do PKN Orlen

materiały prasowe/TVP Info
Ewa Bugała dostała posadę dyrektorskš w PKN Orlen. Będzie jej podlegać biuro prasowe i media korporacyjne - poinformował dziennik "Fakt". Była dziennikarka będzie też rzecznikiem prasowym koncernu.

Według nieoficjalnych informacji medialnych Bugała już pracuje w PKN Orlen. Ma podlegać dyrektorowi wykonawczemu Adamowi Burakowi.

29-letnia Ewa Bugała na nowym stanowisku będzie zarabiać prawie 250 tysięcy złotych brutto rocznie, co daje miesięcznie około 20 833 zł brutto. Do tego można doliczyć premię - stanowišcš nawet 60 proc. rocznych zarobków - podlicza "Fakt", który przypomina, że jesieniš 2015 roku Bugała była zaledwie asystentkš reportera w TVP, a wczeœniej była zwišzana z TVN-em.

Ostatnio była zwišzana z TVP Info, gdzie pracowała jako reporterka. W czerwcu 2017 roku została szefowš redakcji serwisów informacyjnych i dostała też własne pasmo - program "Nie da się ukryć". W mediach pracowała od 7 lat.

Według dziennika „Fakt” „To nowy Misiewicz! Zarobi ogromne pienišdze, a niewiele umie!”.

Oœwiadczenie PKN Orlen

?W zwišzku z pojawianiem się w mediach i przestrzeni publicznej wielu informacji dotyczšcych formuły zatrudnienia Pani Ewy Bugały Spółka pragnie podkreœlić, iż Pani Ewa Bugała pełnić będzie od jutra funkcję Rzecznika Prasowego PKN ORLEN. Stanowisko Dyrektora powišzane z tš funkcjš wynika ze specyfiki struktury organizacyjnej firmy i klasyfikacji stanowiskowej.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL