12-latek grozi Ameryce i zabija zakładnika

aktualizacja: 04.02.2016, 22:38
Foto: Twitter

Czlonkowie Daesz opublikowali w sieci nagranie, na którym widać jak 12-letni chłopiec przeprowadza egzekucję na zakładniku.

Na nagraniu ciemnoskóry nastolatek grozi Stanom Zjednoczonym za udział w dozbrajaniu armii syryjskiej. Mówiąc po angielsku zwraca się do Amerykanów: "Oto jeden z tych żołnierzy, których dozbrajasz i na których wydajesz pieniądze, by walczyli z Państwem Islamskim"

- Zniszczymy ich i zniszczymy Irak. Nie uciekniecie! - dodaje.

Na zamieszczonym filmie widać jak nastolatek zmusza zakładnika by padł na kolana. Później wykonuję egzekucję. 

Opublikowane nagranie jest dowodem na kolejną szokującą egzekucją przeprowadzoną przez członków Daesh. Sędzia islamistycznej organizacji skazał na śmierć45-letnią kobietę. Wyrok wykonał jej 20-letni syn. Czytaj więcej

 

Komentarz dnia
Żródło: RMF FM

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE