Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Budowa i remont

Rynek pierwotny: nowe inwestycje

Na osiedlu Słoneczne Stabłowice powstanš trzy budynki
Materiały inwestora
Deweloperzy wprowadzajš na rynek kolejne osiedla i oddajš do użytku ukończone inwestycje.

Mieszkania na Wilczej

Spółka deweloperska RealCo zakończyła sprzedaż mieszkań w Kamienicy w Podwórzu na ul. Wilczej 22 w Warszawie. W lipcu tego roku została zawarta ostatnia umowa sprzedaży lokalu w tym budynku odnowionym przez firmę RealCo Property Investment and Development.

Renowacja zabytkowych oficyn kamienicy pochodzšcej z 1894 roku rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku.

Botanika coraz większa

Zakończono prace konstrukcyjne na budowie drugiego etapu osiedla Botanika w Poznaniu. Wkrótce do użytku oddanych zostanie 110 mieszkań. Całkowita powierzchnia inwestycji wynosi prawie 13 tys. mkw. Generalnym wykonawcš jest Eiffage Polska Budownictwo, a inwestorem UWI Inwestycje.  Prace na budowie Botaniki 2 zakończš się w grudniu 2016 r. Oddanie obiektu do użytkowania jest planowane na pierwszy kwartał 2017 roku.

Osiedle nad Bystrzycš

Archicom wprowadza do sprzedaży nowy etap inwestycji we Wrocławiu. Na osiedlu Słoneczne Stabłowice powstanš trzy budynki. Archicom wprowadza do oferty 76 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni: 37–75 mkw. Do mieszkań na parterze przynależš ogródki. Ceny: od 5,2 tys. zł za mkw. Dla mieszkańców Słonecznych Stabłowic przygotowano również klub fitness ze strefš klubowš oraz skwer wypoczynkowy.

Gotowe Bronowice Residence IV

Pozwolenie na użytkowanie czwartego etapu osiedla w Krakowie dostała spółka Atal. Ukończonych zostało 141 mieszkań zlokalizowanych w szeœciu budynkach. Deweloper zaplanował mieszkania o metrażach od 31 do 106 mkw. oraz 66 komórek lokatorskich. Na terenie osiedla jest także 101 miejsc parkingowych dla samochodów w garażu podziemnym oraz 17 naziemnych. Cena za mkw. mieszkań: 6,4 tys. zł.

Roœnie Green Mokotów

Grupa deweloperska Robyg zaczyna sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie warszawskiej inwestycji Green Mokotów. Na osiedlu przy al. Wilanowskiej dostępne sš 63 mieszkania o powierzchni od 38 do 112 mkw. Ceny mieszkań zaczynajš się od 7,3 tys. zł za mkw.

Osiedle Green Mokotów ma się docelowo składać z dziewięciu etapów z około 900 mieszkaniami. Na parterach budynków sš lokale usługowe.

—zk, aig

ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL