Biura podróży

W Itace już wakacje 2018

archiwum prywatne, Filip Frydrykiewicz F.F. Filip Frydrykiewicz
Wyjazdy na przyszłoroczne wakacje w Grecji, Włoszech i Albanii oraz wycieczki objazdowe po Europie i krajach dalekiej Azji można już rezerwować w biurze podróży Itaka. Na koniec września touroperator zapowiada ogłoszenie nowości
Itaka sprzedaje wyjazdy na lato 2018 roku od 1 września. Na razie jednak w systemach rezerwacyjnych znalazło się część oferty. Na start touroperator przygotował 11 kierunków wczasowych w Grecji, Włoszech i Albanii. Są też już dostępne wycieczki objazdowe obejmujące Europę oraz Indonezję , Malezję, Sri Lankę, Indie i Chiny.
- To jedynie wycinek naszej oferty, stanowiący około 15 procent całości – wyjaśnia wiceprezes Itaki Piotr Henicz. - Przy wyborze kierowaliśmy się nie tylko popularnością kierunków, ale także informacjami z sieci sprzedaży dotyczącymi zainteresowania ofertą na przyszłe lato. Jak dodaje w tej części oferty większość stanowią hotele znane już z oferty Itaki. - Duża część hoteli przechodzi z sezonu na sezon, na większość z nich mamy kontrakty wieloletnie, a także na wyłączność na rynku polskim. Stawiamy na hotele wyższej klasy, bo takie przede wszystkim interesują klientów Itaki. Jest za to sporo nowych wycieczek objazdowych, w sezonie 2018 jeszcze więcej objazdówek będzie można połączyć z wypoczynkiem w wybranym hotelu - opowiada.
Oficjalne otwarcie sprzedaży imprez na nowy rok Itaka planuje na 29 września. Wtedy będzie gotowa jej pełna oferta. - Co nie znaczy, że nie będzie ona poszerzana w miarę zbliżania się sezonu letniego i w jego trakcie – zastrzega Henicz . – Zwykle bowiem otrzymujemy od hotelarzy bardzo dużo ciekawych propozycji już po zamknięciu listy produktowej. W tym roku na przykład wprowadziliśmy do oferty dodatkowo ponad 100 obiektów. Czy Itaka szykuje jakieś nowości? - Oczywiście, będą nowości, ale jeszcze nad nimi pracujemy, o szczegółach poinformujemy 29 września, czyli „pierwszego dnia lata" – zapewnia Henicz. Touroperator pracuje też jeszcze nad katalogami, które mają być gotowe na początku października. Tymczasem promuje sprzedaż wyjazdów na lato 2018 roku akcją „Marzenia w cenie spełnienia". W jej ramach klienci dostają takie przywileje i możliwości jak: „ceny od 1189 złotych", możliwość wpłacenia zaliczki w zmniejszonej wysokości 20 procent, w wybranych hotelach 50 procent zniżki dla dzieci, a przy rezerwowaniu dwóch wycieczek objazdowych, druga tańsza o 10 procent. Każdy klient ma też bezpłatnie zapewniony pakiet gwarancji: niezmienności ceny, najniższej ceny i bezkosztowej zmiany rezerwacji. Ci, którzy zarezerwują sobie same noclegi przez stronę hotels.itaka.pl mogą liczyć na 3 procent zniżki. Stali klienci korzystający z programu lojalnościowego dostają dodatkowo 2 procent zniżki i dwa razy więcej punktów za rezerwację.
Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL