Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

W Itace już wakacje 2018

archiwum prywatne, Filip Frydrykiewicz F.F. Filip Frydrykiewicz
Wyjazdy na przyszłoroczne wakacje w Grecji, Włoszech i Albanii oraz wycieczki objazdowe po Europie i krajach dalekiej Azji można już rezerwować w biurze podróży Itaka. Na koniec wrzeœnia touroperator zapowiada ogłoszenie nowoœci
Itaka sprzedaje wyjazdy na lato 2018 roku od 1 wrzeœnia. Na razie jednak w systemach rezerwacyjnych znalazło się częœć oferty. Na start touroperator przygotował 11 kierunków wczasowych w Grecji, Włoszech i Albanii. Sš też już dostępne wycieczki objazdowe obejmujšce Europę oraz Indonezję , Malezję, Sri Lankę, Indie i Chiny. - To jedynie wycinek naszej oferty, stanowišcy około 15 procent całoœci – wyjaœnia wiceprezes Itaki Piotr Henicz. - Przy wyborze kierowaliœmy się nie tylko popularnoœciš kierunków, ale także informacjami z sieci sprzedaży dotyczšcymi zainteresowania ofertš na przyszłe lato. Jak dodaje w tej częœci oferty większoœć stanowiš hotele znane już z oferty Itaki. - Duża częœć hoteli przechodzi z sezonu na sezon, na większoœć z nich mamy kontrakty wieloletnie, a także na wyłšcznoœć na rynku polskim. Stawiamy na hotele wyższej klasy, bo takie przede wszystkim interesujš klientów Itaki. Jest za to sporo nowych wycieczek objazdowych, w sezonie 2018 jeszcze więcej objazdówek będzie można połšczyć z wypoczynkiem w wybranym hotelu - opowiada.
Oficjalne otwarcie sprzedaży imprez na nowy rok Itaka planuje na 29 wrzeœnia. Wtedy będzie gotowa jej pełna oferta. - Co nie znaczy, że nie będzie ona poszerzana w miarę zbliżania się sezonu letniego i w jego trakcie – zastrzega Henicz . – Zwykle bowiem otrzymujemy od hotelarzy bardzo dużo ciekawych propozycji już po zamknięciu listy produktowej. W tym roku na przykład wprowadziliœmy do oferty dodatkowo ponad 100 obiektów. Czy Itaka szykuje jakieœ nowoœci? - Oczywiœcie, będš nowoœci, ale jeszcze nad nimi pracujemy, o szczegółach poinformujemy 29 wrzeœnia, czyli „pierwszego dnia lata" – zapewnia Henicz. Touroperator pracuje też jeszcze nad katalogami, które majš być gotowe na poczštku paŸdziernika. Tymczasem promuje sprzedaż wyjazdów na lato 2018 roku akcjš „Marzenia w cenie spełnienia". W jej ramach klienci dostajš takie przywileje i możliwoœci jak: „ceny od 1189 złotych", możliwoœć wpłacenia zaliczki w zmniejszonej wysokoœci 20 procent, w wybranych hotelach 50 procent zniżki dla dzieci, a przy rezerwowaniu dwóch wycieczek objazdowych, druga tańsza o 10 procent. Każdy klient ma też bezpłatnie zapewniony pakiet gwarancji: niezmiennoœci ceny, najniższej ceny i bezkosztowej zmiany rezerwacji. Ci, którzy zarezerwujš sobie same noclegi przez stronę hotels.itaka.pl mogš liczyć na 3 procent zniżki. Stali klienci korzystajšcy z programu lojalnoœciowego dostajš dodatkowo 2 procent zniżki i dwa razy więcej punktów za rezerwację.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL