Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

TUI już myśli o zimie. O przyszłej zimie

Filip Frydrykiewicz
Biuro podróży TUI jako pierwsze w Polsce rozpoczęło sprzedaż wyjazdów na przyszłš zimę. Na poczštek wprowadziło do systemu rezerwacyjnego częœć kierunków egzotycznych i œródziemnomorskich. W tym sporo nowoœci

Te nowoœci to bezpoœredni przelot dreamlinerem na Pukhet w Tajlandii. Loty będš się odbywać co tydzień. Podobnie jak na tunezyjskš Dżerbę i do Agadiru w Maroku. Na 10 lub 11 dni będzie można wyjechać z TUI na Zanzibar i na Wyspy Zielonego Przylšdka. Wszystkie rejsy będš zaczynać się w Warszawie.

Inne kierunki egzotyczne, które można już rezerwować to: Mauritius (bezpoœredni przelot z Warszawy dreamlinerem, co 7 dni), Cancun w Meksyku (bezpoœredni przelot z Warszawy, co 14 dni), Montego Bay na Jamajce (bezpoœrednio z Warszawy, co 14 dni), Punta Cana w Dominikanie (bezpoœredni przelot z Warszawy, co 7 dni, a z Katowic i Poznania co 14 dni), Colombo w Sri Lance (z Warszawy, co 10 lub 11 dni), Mombasa w Kenii (bezpoœrednio z Warszawy dreamlinerem, co 7 dni).

TUI przyjmuje już też rezerwacje na bliższe podróże, do Antalyi w Turcji (z Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia, co 7 dni, na Lanzarote (z Warszawy i Katowic, co 7 dni), Fuerteventurę (z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia, co 7 dni), Gran Canarię (z Warszawy, Katowic i Poznania, co 7 dni), Teneryfę (z Warszawy, Katowic, Poznania i Gdańska, co 7 dni) i Maderę (z Warszawy, Katowic i Poznania, co 7 dni).

Touroperator zapowiada, że kolejne kierunki będzie sukcesywnie dodawać do zimowej oferty.

Klientom, którzy zdecydujš się już teraz (do 3 marca) zarezerwować wyjazd, biuro obiecuje szczególne warunki, jak tylko 5 procent zaliczki, gwarancję najniższej ceny (zwraca różnicę) i możliwoœć bezpłatnej zmiany do 31 dni przed wylotem kierunku, hotelu, terminu lub uczestników.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL