Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

Rainbow: Kolejny rekord w sprzedaży lata

Filip Frydrykiewicz
88 tysięcy klientów zarezerwowało już wakacje w biurze podróży Rainbow. To o 37 procent więcej niż przed rokiem

Rainbow podsumował wyniki przedsprzedaży sezonu Lato 2018 (wczasy i wycieczki realizowane w okresie od kwietnia do paŸdziernika 2018 roku). To kolejny rok, kiedy touroperator osišga bardzo duży wzrost - tym razem 36,8 procent w stosunku do wyników przedsprzedaży w 2016 r. Oznacza to 87962 rezerwacji.

- Jesteœmy bardzo zadowoleni z tak dobrego wyniku – mówi cytowana w komunikacie biura podróży dyrektor marketingu i PR w Rainbow Emilia Bratkowska. - Jesteœmy przekonani, że jest to zapowiedŸ kolejnego bardzo udanego sezonu. Szczególnie cieszy nas powrót popularnoœci Turcji i Egiptu – dwóch najważniejszych od lat kierunków letnich wyjazdów Polaków. Doskonale sprzedaje się również Grecja, która od kilku sezonów notuje rekordy rezerwacji. Widać także, że klienci już się przekonali, że wczeœniejsze planowanie urlopów po prostu się opłaca, bo jeœli będš czekać do ostatniej chwili, trudno im będzie znaleŸć to, co by najbardziej chcieli i w dodatku niedrogo. Najlepsze oferty znikajš bowiem najszybciej i dlatego z roku na rok liczba rezerwacji w okresie wczesnej sprzedaży roœnie tak szybko.

Które kierunki notujš największš liczbę rezerwacji? Pierwsza pištka to: Grecja, Riwiera Turecka, Bułgaria, Costa Brava i Albania. Widać dominację greckich wysp – stanowiš one ponad 20 procent wszystkich rezerwacji letnich. - W tym roku Rainbow trafił również z nowymi kierunkami. Wakacje w Albanii, Macedonii nad jeziorem Ochrydzkim i na tunezyjskiej wyspie Dżerba dobrze się sprzedajš - zapewnia Bratkowska.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL